Szukana fraza: 

Miejscowość:     

Cena            od: do:   
  Dziś jest: 7.12.2023 - Imieniny obchodzą: - Ilość ofert w serwisie: 111 ogłoszeń - Osób online: 2

Kategorie

Poniżej możesz wybrać województwo:

Powrót do stony głównej

Subskrypcja

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności.
Możesz kliknąć:  

Facebook

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy


Aktualnosci

Wyróżnienie ogłoszenia

Uwaga!!!
Teraz losowo bezpłatnie wyróżniamy ogłoszenia!
Zamieść anons i sprawdź! (...)
czytaj więcej »
Dodano: 11:07:14, 21-05-2012


REGULAMIN SERWISU INTERNETOWEGO

KTOMATO
.PLSerwis Ktomato.pl jest z założenia portalem który jedynie pośredniczy w dotarciu z informacją dotyczącą poszukiwania danego przedmiotu, usługi, specjalisty i innych -  do osób, instytucji, które mogą zaoferować poszukującemu wspomniane na wstępie, na warunkach które proponuje poszukujący. W tym celu udostępniamy jedynie miejsce na ogłoszenie.

Serwis oświadcza, że nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń, jak również za przebieg transakcji!

Zamieszczający ogłoszenie w naszym serwisie musi być osobą pełnoletnią a zamieszczając ogłoszenie automatycznie wyraża zgodę na korzystanie przez nas z przekazanych danych osobowych w zakresie niezbędnym serwisowi od strony technicznej.

Informujemy, że każde ogłoszenie będzie przez nas sprawdzone. Jeżeli w jakiejkolwiek treści ogłoszenia (tekst, zdjęcia, filmy) dopatrzymy się formy ogólnie przyjętej za obraźliwą, naruszania prawa, dobrych obyczajów, wulgaryzmów, itp. ogłoszenie zostanie usunięte bez podania przyczyny.

Ogłoszenia dotyczące zakupu przedmiotów, które nie są do handlu dopuszczone, czy poszukiwanie usług, które są niezgodne z prawem będą bezwzględnie usuwane a o zaistniałym fakcie będą zawiadamiane odpowiednie instytucje.

Do grupy przedmiotów niedopuszczonych do handlu należą między innymi: broń palna, amunicja, materiały wybuchowe, łatwopalne, fajerwerki, narkotyki i akcesoria, tytoń, wyroby tytoniowe.

Od dnia 1.02.2012 weszła w życie zmieniona ustawa o ochronie zwierząt. W związku z tym w tej grupie dopuszczalne są jedynie ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży psów i kotów które pochodzą z hodowli zwierząt, zarejestrowanych w ogólnokrajowych organizacjach społecznych, których statusowym celem jest działalność związana z hodowlą rasowych psów i kotów, schronisk dla zwierząt oraz organizacji społecznych, których statusowym celem działania jest ochrona zwierząt. Zabrania się sprzedawania tzw. psów rasowych bez rodowodu oraz mieszańców. Mogą one być oddawane za darmo. To samo dotyczy kotów. Zgodnie z ustawą nieodpłatne oddawanie psów i kotów jest nie jest zabronione, więc w serwisie dopuszcza się ogłoszenia w tej formie.

Wszelkie spory i dwuznaczności regulowane będą w oparciu o Kodeks Cywilny.

Wyróżnienie ogłoszenia. W naszym serwisie istnieje możliwość promowania anonsu. Dla wybranego do tego celu ogłoszenia będzie to oznaczać, że przez określony czas (np.1 m-c): 

* ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu Ktomato.pl (zobaczy je więcej ludzi!),

* ogłoszenie będzie  podświetlone jaskrawym żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń i nie da się go przeoczyć,

* pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że zauważy je każdy. 

Po zakończeniu okresu wyróżnienia ogłoszenie zacznie wyświetlać się w formie standardowej. 

Obecnie w naszym serwisie trwa kampania promocyjna. Wybrane losowo ogłoszenia są bezpłatnie wyróżniane i przez kilka dni ukazują się w takiej właśnie formie.Jeżeli jednak chcesz zamieścić anons i zależy Ci, aby ukazywał się on w formie ogłoszenia wyróżnionego  -  w celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy. 

ktomato@ktomato.pl Uwaga!!! Teraz losowo bezpłatnie wyróżniamy ogłoszenia! Zamieść anons i sprawdź! (...) czytaj więcej » Archiwum aktualności »            |