Szukana fraza: 

Miejscowość:     

Cena            od: do:   
  Dziś jest: 23.06.2024 - Imieniny obchodzą: - Ilość ofert w serwisie: 220 ogłoszeń - Osób online: 2

Kategorie

Poniżej możesz wybrać województwo:

Powrót do stony głównej

Subskrypcja

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności.
Możesz kliknąć:  

Facebook

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy


Aktualnosci

Wyróżnienie ogłoszenia

Uwaga!!!
Teraz losowo bezpłatnie wyróżniamy ogłoszenia!
Zamieść anons i sprawdź! (...)
czytaj więcej »
Dodano: 11:07:14, 21-05-2012
Obecnie w serwisie można zamieszczać tylko

ogłoszenia bezpłatne. *   * Zainteresowanych dodatkowymi opcjami (wyróżnienie ogłoszenia, banery, linki, reklama) prosimy o kontakt mailowy:    ktomato@ktomato.pl

Do korzystania z serwisu nie jest potrzebna rejestracja. Zamieszczenie ogłoszenia jest proste, przyjemne i zajmuje dosłownie chwilkę. Anons jest widoczny natychmiast po aktywacji, tj. kliknięciu w link przesłany na adres e-mail. 


Zamieszczenie ogłoszenia:
Aby zamieścić ogłoszenie wystarczy:

1. Wejść w zakładkę "Dodaj ogłoszenie" lub wybrać kategorię i kliknąć na "Dodaj ogłoszenie w tej kategorii".

2. Wybrać kategorie, dodać tytuł i wpisać treść ogłoszenia. Wybrać ważność.

3. Uzupełnić pola "Miejscowość", "Region", "Imię", "Nazwisko" i "Adres e-mail". (Imię, nazwisko i adres e-mail w polach znajdujących się pod mapką nie będą widoczne w zamieszczonym ogłoszeniu).

4. W rubryce "Słowa kluczowe" warto podać kilka słów kojarzących się jednoznaczne z Twoim anonsem. Pozwoli to wyszukiwarce na odnalezienie ogłoszenia w serwisie. (Punkt ten nie jest konieczny).

5. Przepisać poprawnie kod z obrazka.

6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywujący Twoje ogłoszenie. Po zalogowaniu się do swojej poczty i kliknięciu w ten link ogłoszenie ukaże się w serwisie. Po aktywacji otrzymasz swój unikatowy kod i pin służący do edycji lub usunięcia ogłoszenia. * Uwaga.

Może się zdarzyć, że pozornie na adres email nie przychodzi link który ma aktywować ogłoszenie. W takiej sytuacji proszę sprawdzić na swojej poczcie folder "SPAM". W niektórych sytuacjach przeczulone filtry antyspamowe poczty profilaktycznie umieszczają wiadomość z nieznanego adresu właśnie w folderze ze spamem. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, po wyszukaniu wiadomości we wspomnianym folderze, należy w swojej poczcie oznaczyć ją jako "To nie SPAM". Od tej pory wiadomości z serwisu będą docierały bez przeszkód. 

Jeżeli zauważymy, że ogłoszenie przez dłuższy czas widnieje jako "nieaktywne", po jego sprawdzeniu zostanie ono przez nas aktywowane ręcznie o czym zamieszczający zostanie poinformowany w odpowiednim e-mailu. 

Podany powyżej sposób to zamieszczenie ogłoszenia w minimalnej formie. Opisane w punktach kroki są niezbędne a wspomniane w opisie pola są wyróżnione kolorem i wymagane.

Do ogłoszenia można dodać zdjęcia oraz zamieścić linki do filmów zamieszczonych w serwisach YouTube lub Wrzuta.pl.

Na zamieszczonej mapie Google można zaznaczyć punkt, który przy odpowiednim zbliżeniu może bardzo dokładnie wskazać konkretne miejsce. (Dokładność zależy od rejonu kraju). Mapę można również wyłączyć. 

Wyróżnienie ogłoszenia. W naszym serwisie istnieje możliwość promowania anonsu. Dla wybranego do tego celu ogłoszenia będzie to oznaczać, że przez określony czas (np.1 m-c): 

* ogłoszenie będzie pokazywane na stronie głównej serwisu Ktomato.pl (zobaczy je więcej ludzi!),

* ogłoszenie będzie  podświetlone jaskrawym żółtym kolorem we wszelkich listach i spisach ogłoszeń i nie da się go przeoczyć,

* pogrubiona treść Twojego ogłoszenia sprawi, że zauważy je każdy. 

Po zakończeniu okresu wyróżnienia ogłoszenie zacznie wyświetlać się w formie standardowej. 

Obecnie w naszym serwisie trwa kampania promocyjna. Wybrane losowo ogłoszenia są bezpłatnie wyróżniane i przez kilka dni ukazują się w takiej właśnie formie.Jeżeli jednak chcesz zamieścić anons i zależy Ci, aby ukazywał się on w formie ogłoszenia wyróżnionego  -  w celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy. 

ktomato@ktomato.pl 


Wyszukiwanie ogłoszenia:
Aby sprawdzić czy w serwisie znajduje się interesujący nas anons, najprościej jest wpisać w znajdujące się na górze strony okienko wyszukiwarki poszukiwane wyrażenie, czy słowo. Aby zawęzić wybór można określić w kolejnych okienkach czas zamieszczenia ogłoszenia, wybrać konkretną kategorię, określić miejscowość, region, czy w końcu cenę która nas interesuje. 

Aby odpowiedzieć na zamieszczone ogłoszenie:


Jeżeli w serwisie jest interesujące nas ogłoszenie i postanowiliśmy skontaktować się z osobą która je zamieściła a ogłoszeniodawca nie zamieścił numeru telefonu, ani własnego adresu mailowego, należy skorzystać z formularza kontaktowego. Znajduje się on bezpośrednio pod treścią indywidualnie otwartego ogłoszenia (po kliknięciu w odnośnik: "szczegóły ogłoszenia >>"). W formularzu należy podać własny adres mailowy, zamieścić wiadomość, przepisać poprawnie kod z obrazka i kliknąć "wyślij". Serwis automatycznie przekaże Twoją wiadomość bezpośrednio do jej adresata. W ten sposób będzie on mógł już odpowiedzieć na podany przez Ciebie adres mailowy.  

Ważne!


Serwis KtoMaTo nie bierze odpowiedzialności za przebieg i inne szczegóły zawieranych transakcji. Serwis nie odpowiada również za konsekwencje wynikłe z faktu zawarcia transakcji! Prosimy więc o zachowanie zdrowego rozsądku. Wszelkie zawierane za naszym pośrednictwem transakcje najbezpieczniej finalizować podczas bezpośredniego spotkania. Wysyłki przedmiotów radzimy realizować tylko w formie "pobraniowej". Podpowiadamy również, iż jako dodatkowa usługa Poczty Polskiej istnieje możliwość takiego  nadania przesyłki, że przed uregulowaniem zapłaty można w obecności pracownika poczty sprawdzić zgodność zawartości przesyłki z zawartością deklarowaną. (Wysylka ze sprawdzeniem zawartosci). W takim przypadku płatności dokonujuemy dopiero po stwierdzeniu zgodności zawartości przesyłki. Dodatkowy koszt to 5 zł. 

Zachęcamy również o zapoznanie się z naszym regulaminem.

Zapraszamy do korzystania z serwisu. 

ktomato@ktomato.pl 

Jeżeli nie znalazłeś/łaś kategorii, do której pasowałoby ogłoszenie które chciałbyś/łabyś zamieścić - poinformuj nas o tym. Tworzymy ten serwis dla Ciebie. Jeżeli pomysł spotka się z akceptacją, proponowana kategoria zostanie niezwłocznie dodana. 

Za wszelkie pomysły i sugestie z góry dziękujemy! Uwaga!!! Teraz losowo bezpłatnie wyróżniamy ogłoszenia! Zamieść anons i sprawdź! (...) czytaj więcej » Archiwum aktualności »            |